Jezioro Piłakno – schodzimy pod wodę

Mazury to miejsce wyjątkowe, które ma do zaoferowania ogromną ilość jezior. Jednym z najgłębszych jezior jest właśnie Piłakno, dlatego byłoby dobrze zorganizować wyjazd tam i zejść pod wodę.

Przekonamy się wtedy jak to wygląda i co ciekawego można tam zobaczyć i spotkać. Pierwsze, co rzuci nam się w oczy pod wodą to ogromna ilość ryby oraz niesamowite łąki podwodne. Baza nurkowa została w taki sposób przygotowana żeby te osoby, które są w wodzie i na lądzie były bardzo zadowolone. To bardzo ważne żeby całe rodziny bardzo dobrze się wtedy bawiły. Wyjazd, który jest organizowany w tamto wyjątkowe miejsce jest przeznaczony i dla osób, które chcą kończyć kursy podstawowy, ale i dla nurków, którzy mają już uprawnienia. Każdy tutaj coś dla siebie znajdzie. Celem wyjazdu jest odkrywanie polskich wyjątkowych miejsc, a nie tylko zachwycanie się tym, co mają inni. My też mamy wiele do zaoferowania i mamy piękny podwodny świat, co udowadnia właśnie jezioro Piłakno.

Co mamy wliczone w cenę?

Mamy dwa noclegi w pokojach od dwóch do czterech osób. Mamy pełnie wyżywienia, na które składają się trzy posiłki w restauracji. W cenę wliczona jest opłata bazy nurkowanie oraz parking. Oczywiście zapłacona będzie też opłata klimatyczna. Mama instruktora, ładowanie butli i wszystko inne, co jest nam potrzebne pod wodą i na wodzie. Zabawa będzie naprawdę przednia, dlatego jeśli tylko pojedziemy tam i zejdziemy pod wodę to się o tym przekonamy. Ze swojej strony trzeba będzie zorganizować dojazd na Mazury.

To nie jest takie trudne, a tym bardziej, jeśli jedziemy z jednego miejsce w kilka osób. Wtedy koszty paliwa wyjdą nam śmiesznie małe, a przy okazji podczas jazdy będzie o wiele bardziej wesoło. Trzeba odwiedzić już teraz stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/jedno-z-najglebszych-jezior-polski/, a dowiemy się jak to wszystko wygląda.

Na pewno te zdjęcia i opisy zachęcą każdego miłośnika nurkowania do zejścia pod wodę. Wiele razy będziemy chcieli jeszcze w to miejsce wracać czy to sami czy ze znajomymi.