Wielka Krokiew oraz poszukiwanie apartamentu w Zakopanem

Dla miłośników skoków skocznia narciarskich w Zakopanem to wręcz kultowe miejsce. Te osoby, które kochają skoki bardzo chętnie przyjeżdżają na różnego rodzaju zawody.

Oczywiście te najważniejsze to Puchar Świata, który najczęściej rozgrywany się w styczniu. W Zakopanem skoki są dostępne nawet latem, dlatego jeśli pojedziemy tam to zobaczymy na własne oczy jak duży jest to obiekt.

Będziemy zaskoczeni tym, z jakiej wysokości skoczkowie startują. Trochę inaczej będzie można wtedy spojrzeć na soki narciarskie. Jeśli wybieramy się we wspomnianym styczniu do Zakopanego to trzeba pamiętać, że jest tam wtedy mnóstwo osób. Przyjeżdżają najbardziej znani skoczkowie z całego świata, dlatego ich kibice również jadą za nimi. Zakopane zapełnia się i o noclegi jest coraz trudniej. W pewnym momencie pozostają tylko takie oferty, które za noc liczone są w tysiącach złotych. To oznacza, że jeśli planujemy wcześniej wyjazd i dowiemy się, kiedy skoki mają być to od razu wybieramy sobie miejsce do spania i dzięki temu nie przepłacamy i wiemy, że będziemy zadowoleni z lokalizacji, jaką wybraliśmy.

Wybór miejsca noclegowego

Jeśli jedziemy na turniej w kilka osób to najlepiej będzie wybrać sobie apartament. Na spokojnie zmieścimy się w kilka osób w takim apartamencie. Często są to apartamenty dwupoziomowe i bardzo dobrze wyposażone. Jeśli chodzi o lokalizacje to może być bardzo różna. Można być w samym centrum jak i kawałek od niego. Najczęściej nie jest to dalej niż dziesięć minut od centrum, a zatem nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić takie apartamenty, a wtedy będziemy wiedzieć czy spełniają nasze wymagania czy nie. Jeśli spełniają to trzeba się spieszyć z ich rezerwacją, bo chętnych cały czas przybywa.

Ofertę z wieloma apartamentami w Zakopanem znajdziemy na stronie apartamenty Zakopane. Wystarczy zaznajomić się z ofertą, przejrzeć zdjęcia, a będziemy wiedzieć, który z apartamentów jest dla nas odpowiedni. Miejmy nadzieje, że będzie jeszcze miał wolne terminy? Musimy to już teraz sprawdzić.